Ehefähigkeitszeugnis ! belası çıldırıyorum…

SELAMAT DATANG DI FORUM ALMANCAX. ANDA DAPAT MENEMUKAN SEMUA INFORMASI YANG ANDA CARI TENTANG JERMAN DAN BAHASA JERMAN DI FORUM KAMI.
    Alfonso28
    peserta

selamlar herkese, bu lanet  olası Ehefähigkeitszeugnis almak 2 aymı surer arkadaslar? herkes 1 haftada 2 haftada alırken biz 7 hafta oldu halen alıcaz da evlenicez de. benim 2.evliligim olacak acaba ondan mı bu kadar sürüyor ? bize verilen bilgi ( türkiyeye yollucaz kagıtlarınızı boşanma karını sanırım yollucaklar türkiyeye ye onay için ) 7 hafta oldu deliriyorum ya ne yapayım ben? avukat fılan mı tutsun nişanlım frankfurt da  ben istanbul… bir yol gösterin lütfen….

mengesankan
    peserta

Sudahkah Anda mengirim semua dokumen Anda untuk ini? . Yang saya kirimkan hanya akta lengkap registrasi identitas, akta kelahiran internasional, akta kependudukan dan fotokopi KTP, hanya fotokopi identitas yang sudah diaktakan dan yang lainnya tidak ada terjemahannya. Saya mengatakan telah menerjemahkannya di Jerman, tetapi di sana mereka tidak ingin diterjemahkan dan mereka memberikannya langsung dalam waktu seminggu.

Alfonso28
    peserta

yolladım hocam hepsını tam eksıksız onceden bosandıgım ıcın bosanma kararım dahil formul B dahil… ( formul b boşandıgını ve bekar oldugunu gosterıyor ) yolladık beklıyoruz,olmaz ise artık frankfurtta bir avukata gıdecek nısanlım  yapacka bısey yok 2 ay surer mı bır kagıt ya…

Alfonso28
    peserta

not: ben butun kagıtları almanca+noter+apostil yaptırdım ki sorun yasamıyım diye noter olmucak belgeyi bile noter yapıp apostil yaptırdım ama sonuc 2 ay bekle ve bılgıde yok…..

melihat
    peserta

Teman saya kesalahpahaman, tetapi orang tersebut akan dibawa pada hari Ehefähigkeitszeugnis 1 kota berpikir dokumen ewlen setidaknya dipertanyakan ..

Alfonso28
    peserta

Teman saya kesalahpahaman, tetapi orang tersebut akan dibawa pada hari Ehefähigkeitszeugnis 1 kota berpikir dokumen ewlen setidaknya dipertanyakan ..

teşekkür ederim yol gösterdigin için ama nişanlım da sorun yok. forumda var ıstersen oku uzun zaman bekleyen bu kagıdı benım 2.evlılıgım  oldugu ıcın sorun oluyor dün berlındekıler 2 hafta ıcınde verıriz demisler…

Menampilkan 5 jawaban - 1 hingga 5 (total 5)
  • Untuk membalas topik ini Anda harus login.